Végre! Négy év után újra testvérvárosi tábor – még lehet jelentkezni!

Négy év kihagyás után Böröcz László, miniszteri biztos és Zsitnyák János, testvérvárosi kapcsolatokért felelős tanácsnok kezdeményezésére újraindul a testvérvárosi táborok hagyománya! A szervezők sok szeretettel várják az első kerületi gyermekeket a táborba.
I. kerületiek figyelem! Még lehet jelentkezni az ingyenes sporttáborba

A Budai Fiatalok Lokálpatrióta Egyesülete 11-14 éves I. kerületben élő diákok jelentkezését várja INGYENES sporttáborába.